Paralaksa tła
 
 
 

Pracownia artystyczna JUNGLE AND BEARS

 
Pracownia arytstyczna, w której przemienimy Twój pomysł w rzeczywisty produkt.
Jesteśmy wizjonerami, którzy podejmują się realizacji nawet najbardziej nieszablonowych projektów.
Pracujemy dla osób indywidualnych, agencji reklamowych, ludzi biznesu, kina i sztuki.

Szukasz wyjątkowego prezentu?
Chcesz zaskoczyć swoje dziecko, które narysowało niezwykłego bohatera?
Masz pomysł na wyjątkowy gadżet na promocje firmy?
Jesteś Twórcą i szukasz firmy, która zrealizuje Twój designerski projekt?
Chcesz projektować i tworzyć własne produkty?

Nasz zespół pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły

 

Wiodła mnie sztuka, wizjonerskie myślenie...


...niezwykła chęć tworzenia nowych form, wszystko to było jak migoczący w oddali twórczy cel, który miał – co najważniejsze, nadal ma - sprzyjać realizacji wizji i marzeń innych. Z pozoru niemożliwe projekty wydały mi się tak interesujące, że postanowiłam poświecić temu cały swój świat, bo konstrukcje i niekonwencjonalne myślenie całkowicie zajęły mój umysł.
Kiedy na rynku pojawiła się ogromna zmiana, poza kilkoma dobrymi modelami zabawek czy tez kultowymi modelami fashion z poprzedniego stulecia, mamy do dyspozycji absolutnie totalny trend różnorodności, nieustającą zmienność i dowolność w kreowaniu siebie oraz otaczającego nas świata „rzeczy” – kategorii która odróżniania jest od ludzi, zdarzeń czy relacji, a jest jedną z najbardziej pożądanych na świecie. Tak, kochamy otaczać się pięknymi rzeczami. Piękno tkwi w szczegółach. Dzisiejsza nieograniczona wolność tworzenia, sposoby wyrażania emocji, rozwój wzornictwa i rzemiosła artystycznego oraz możliwość dostępu do tych dóbr sprawia, że człowiek ma jeszcze większy apetyt na realizacje wyjątkowej wizji siebie, kreowania rzeczywistości, ma chęć wychodzić poza sklepy, targi, galerie, hurtownie, tam gdzie proces twórczy zakończył swój bieg. Przy jednoczesnym braku akceptacji na odgórne narzucanie spojrzenia innych, wciąż tworzymy nowe, doskonalimy to co jest. Możemy pozwolić sobie na to, odrobina przestrzeni w głowie, aby potraktować proces twórczy jako zabawę. Razem możemy kreować ten świat i wymagać od życia czegoś więcej, bo to sprawia, że mamy dopasowany do swoich potrzeb i wymagań produkt. Nie ważne, czy robisz go dla siebie, czy wymyśliłeś nowy patent na biznes lub tez realizujesz pomysł dla swojej firmy – od postaw jest to Twoje. Będziesz zadowolony. Inspiruj się.
Od 4 lat zajmuje się szeroko pojętym manmadem – projekty rękodzielnicze realizowałam o pomysłu z głowy, później poprzez naukę rysunku, szkice, nabywałam umiejętności w tworzeniu form, uzyskiwania odpowiednich kształtów, poprzez zdobywanie wiedzy różnorodnych technik wykonania. Na tym właśnie polega moja praca. Wspólnie z moim zespołem realizujemy oryginalne, mniej lub bardziej nieszablonowe formy, a przede wszystkim wasze piękne projekty. To warsztat, którego uczymy się przez całe życie.
Uwielbiam ławki, bo dzięki nim można usiać i popatrzeć na to po prostu obok. Noszę bluzki tył na przód, codziennie zaczynam dzień od pysznej kawy i kocham dwa koła!

Justyna Niedźwiecka